Thursday, August 5, 2021
приборы для косметологаприборы для косметолога
Home Тело УЗ Кавитация Відгук на косметологічні апарати для корекції фігури Zemits

Відгук на косметологічні апарати для корекції фігури Zemits

Косметолог Катерина Шульга, яка працює в медичному центрі “Камелія” залишила свій відгук про про косметологічні апарати Zemits.

1️⃣ Zemits Bionexis поєднує в собі п’ять різних методів для ефективного лікування целюліту: ​вакуумний масаж; механічний роликовий масаж; енергія інфрачервоного світла; RF ліфтинг; вакуумний масаж.
Ці технології сприяють метаболізму і проникненню кисню в тканини, дозволяють відновити нормальне розташування сполучної тканини і одночасно проводять масаж.
▶ Читайте детальніше про апарат для вакуумно-роликового масажу Zemits Bionexis:

2️⃣ Zemits Statur Pro — це апарат для корекції недоліків фігури. Він дозволяє проводити ліфтингові процедури для всього тіла, шкіри обличчя та шиї, а також ефективно боротись з жировими відкладеннями та целюлітом за допомогою трьох технологій:
Кавітації; біполярного RF-ліфтингу для підтяжки обличчя та шиї; мультиполярного RF-ліфтингу для підтяжки тіла.
▶ Читайте детальніше про апарат кавітації та RF ліфтингу Zemits Statur Pro:

3️⃣ Zemits Demeter – Апарат пресотерапії, що впливає на лімфатичну систему стиснутим повітрям, яке подається через повітроводи в 44 каналу костюма. Це метод фізіотерапії є способом механічного здавлювання тканин, в результаті якого відбувається витіснення з них накопичення позаклітинної рідини. Така методика називається – лімфодренаж. Апарат пресотерапії на 44 каналу Zemits Demeter дозволяє максимально опрацювати тіло і стане відмінним конкурентною перевагою серед інших салонів і кабінетів з 16 або 18 канальними апаратами.

▶ Читайте детальніше про апарат пресотерапії Zemits Demeter:

#Zemits #Відгуки #Косметологічніобладнання

source

аппараты микротоковой терапииаппараты микротоковой терапии
- Advertisment -Косметологические Аппараты для ЛицаКосметологические Аппараты для Лица

Most Popular

Recent Comments