Friday, June 18, 2021
приборы для косметологаприборы для косметолога
Home Тело Прессотерапия контурна пластика губ Івано-Франківськ

контурна пластика губ Івано-Франківськ

шукайте нас в інстаграм
Всім підписникам знижка -15%

Сучасна косметологія творить чудеса! Завдяки новим технологіям можна змінити свою зовнішність, надовго зберегти молодість, а також позбутися багатьох надокучливих проблем! Однак асортимент процедур настільки великий, що, потрапивши до косметологічного центру, можна просто розгубитися. Тож давайте розглянемо найпопулярніші з них.

Контурна пластика – ін’єкції краси – полягає у введенні препаратів, які направлені на корекцію вікових змін (контурна пластика носогубних складок, овалу обличчя; позбавлення від зморшок на лобі, переніссі, мімічних зморшок) або корекцію окремих частин обличчя: збільшення губ, корекція вилиць та підборіддя.

RF-ліфтинг – безпечна та безболісна процедура, яка не просто порівнюється з пластичною операцією, а навіть перевершує її в деяких моментах. Вона чудово справляється з такими проблемами, як: целюліт, розтяжки після пологів, в’ялість шкіри та втрата еластичності, жирові відкладення в проблемних зонах.

Біоревіталізація– це метод, що дозволяє повернути шкірі еластичність, пружність, здоровий колір та рівну текстуру; позбутись дрібних зморшок; зменшити виразність глибоких зморшок.

Чистка обличчя– одна з найпопулярніших процедур у косметології. Її проводять для очищення шкіри від зроговілого верхнього шару епітелію, комедонів, чорних точок, міліумів, забруднень (косметичних засобів, тональних кремів, пудр тощо). Механічна є глибокою, ультразвукова – більш поверхневою. Часто стан шкіри вимагає поєднання цих двох методик.

Набридло вранці витрачати час на підмальовування брів олівцем чи тінями? Перманентний макіяж допоможе отримати омріяну форму брів або врятує, коли потрібно, щоб вони були густіші. Це неглибоке косметичне татуювання, яке робиться за допом

Ручний масаж тіла чи обличчя – чудовий спосіб зняти стрес. Адже він є не лише корисною для здоров’я процедурою, а ще й надзвичайно приємною.

Мікротокова терапія – одна з найвідоміших косметологічних процедур для покращення стану шкіри та покращення лілфодренажу.

Пресотерапія – унікальна процедура для моделювання фігури та покращення стану здоровя.

Будьте красивими та усміхненими завдяки “INVO посольство краси”!

#контурнапластикагуб #салонкраси #збільшеннягубіванофранківськ #косметологіванофранківськ #іванофранківськ #ivanofrankivsk #біоревіталізація #мезотерапія

source

аппараты микротоковой терапииаппараты микротоковой терапии
- Advertisment -Косметологические Аппараты для ЛицаКосметологические Аппараты для Лица

Most Popular

Recent Comments