Wednesday, July 28, 2021
приборы для косметологаприборы для косметолога
Home Лицо Кислородная Мезотерапия Як працювати з апаратами ШВЛ. Володимир Мітін про апарат ШВЛ

Як працювати з апаратами ШВЛ. Володимир Мітін про апарат ШВЛ

Фонд Олени Пінчук та Фонд Віктора Пінчука у партнерстві з МОЗ та ЮНІСЕФ розробили онлайн-курс про те, як працювати із апаратами ШВЛ. Він буде корисним лікарям-анестезіологам, реаніматологам та медсестрам, які працюють у відділенні інтенсивної терапії, а також лікарям, медсестрам інших підрозділів медичних закладів і медичним менеджерам, які беруть участь у відповіді на спалах COVID-19.

У відео-блоках зокрема йдеться про будову апаратів штучної вентиляції легень та догляд за ними, первинні налаштування апаратів та адаптацію до пацієнта, тактику проведення вентиляції, важливість зволоження повітряно-дихальної суміші під час ШВЛ тощо.

Викладачами першої частини курсу є Ігор Малиш, завідувач відділення інтенсивної терапії загального профілю Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, анестезіолог вищої категорії, заслужений лікар України, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки, доктор медичних наук; Леся Згржебловська, старший ординатор відділення інтенсивної терапії загального профілю Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, доктор медичних наук; Ірина Кондратова, заступник генерального директора Харківської обласної клінічної лікарні — керівник регіонального перинатального центру, кандидат медичних наук, доцент кафедри педіатрії №1 та неонатології Харківського національного медичного університету; Володимир Мітін, експерт з медичного обладнання, офіційний представник компанії-виробника ШВЛ «VYAIRE MEDICAL INC.».

source

аппараты микротоковой терапииаппараты микротоковой терапии
- Advertisment -Косметологические Аппараты для ЛицаКосметологические Аппараты для Лица

Most Popular

Recent Comments